W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Dostawy - 412105-2016
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Maszyny do cięcia węgla lub skał
2016/S 226-412105
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Najem kombajnu ścianowego z elektrycznym systemem posuwu wraz z niezbędnym osprzętem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Budryk”.
Numer referencyjny: 69/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV
43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.4)Krótki opis:
Najem kombajnu ścianowego z elektrycznym systemem posuwu wraz z niezbędnym osprzętem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Budryk”
termin wykonania zamówienia:
a) Okres najmu: 450 dni od daty pozytywnego, protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia w ścianie przez przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy.
b) Protokolarny odbiór w ścianie winien nastąpić w terminie nie dłuższym niż 1 miesiąc od daty dostawy.
W przypadku braku protokołu z przeprowadzonego odbioru technicznego ściany w terminie określonym powyżej, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawca rozpocznie naliczanie stawki czynszu najmu
c) Dostawa przedmiotu zamówienia środkami i na koszt Wykonawcy: do 1 miesiąca od daty zawarcia umowy.
d) Okres zwrotu przedmiotu zamówienia do Wykonawcy (środkami i na koszt Zamawiającego): do 2 miesięcy od daty zakończenia okresu najmu. Zakończenie naliczania stawki najmu nastąpi w dniu zakończenia eksploatacji kombajnu o czym zostanie poinformowany Wykonawca.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa/najem