Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Roboty związane z obsługą, konserwacją, naprawą ciągników podwieszanych spalinowych w JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Numer referencyjny: 64/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV71330000 Różne usługi inżynieryjne
II.1.4)Krótki opis:
Roboty związane z obsługą, konserwacją, naprawą ciągników podwieszanych spalinowych w JSW S.A. KWK „Pniówek”
Termin wykonania zamówienia: 12 miesięcy od 1.1.2017.
W sytuacji przedłużenia się procedury przetargowej poza wskazany termin rozpoczęcia wykonywania zamówienia, tj. 1.1.2017, 12-to miesięczny termin wykonywania zamówienia rozpocznie się w dniu udzielenia zamówienia (zawarcia umowy).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: