II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa wyłączników kopalnianych ognioszczelnych i zespołów wysuwalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 312-2
Nuorodos numeris: 701903302
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas31211310 Automatiniai išjungikliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyłączników kopalnianych ognioszczelnych i zespołów wysuwalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31211310 Automatiniai išjungikliai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1. Wyłącznik stycznikowy 63 A 500 V 50 HZ IP-54 2 x odpływowy ognioszczelny.
2. Wyłącznik stycznikowy 42 A 500 V 50 HZ IP-54 1 x odpływowy ognioszczelny.
Pirkimo dalies Nr.: 2
1. Wyłącznik stycznikowy rewersyjny 40 A 500 V IP-55 z zabezpieczeniem zintegrowanym wielofunkcyjnym 1 x odpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 24 I 42 V.
2. Wyłącznik stycznikowy rewersyjny 63 A 500 V IP-55 z zabezpieczeniem zintegrowanym wielofunkcyjnym 1 x odpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 24 V I 42 V.
3. Wyłącznik stycznikowy 42 A 500 V IP-54 1 X odpływowy ognioszczelny małogabarytowy.
4. Wyłącznik stycznikowy 63 A 500 V IP-54 zakres nastaw prądowych 1,6-66 A 1,6-66 A 2 x odpływowy ognioszczelny małogabarytowy.
Pirkimo dalies Nr.: 3
1. Wyłącznik stycznikowy 250 A 500/1000 V IP-55 50 HZ z zabezpieczeniem zintegrowanym wielofunkcyjnym 2 x odpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 24 V i 42 V.
2. Wyłącznik stycznikowy 400 A 500/1000 V IP-54 z zabezpieczeniem zintegrowanym wielofunkcyjnym 2 x odpływowy ognioszczelny.
Pirkimo dalies Nr.: 4
1. Wyłącznik stycznikowy 250 A 500/1000 V IP-55 zakres nastaw prądowych 10-400 A 10-400 A 2 x odpływowy ognioszczelny pokrywa główna szybkootwieralna obwody pomocnicze 24 V i 42 V.
2. Wyłącznik stycznikowy 125 A 500 V IP-55 zakres nastaw prądowych 3,5-133 A 3,5-133 A 2 x odpływowy ognioszczelny pokrywa główna szybkootwieralna obwody pomocnicze 24 V i 42 V.
Pirkimo dalies Nr.: 5
1. Rozrusznik stycznikowy 2 x 5,4-27 A 2 x 22 KW 500 V IP-54 2 x odpływowy ognioszczelny.
2. Rozrusznik stycznikowy 2 x 2-100 A 1 x 45 KW 500 V IP-54 2 x odpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze zewnętrzne 24 V i 42 V.
Pirkimo dalies Nr.: 6
1. Rozrusznik stycznikowy 125 A 30-125 A 500 V 50 HZ IP-54 2 x odpływowy ognioszczelny.
2. Rozrusznik stycznikowy 125 A 500 V 50 HZ IP-54 2 x odpływowy ognioszczelny.
Pirkimo dalies Nr.: 7
1. Rozrusznik stycznikowy 250 A 3 x 500/1000 V 50 HZ IP-54 2 x odpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 24 V i 42 V.
Pirkimo dalies Nr.: 8
1. Rozrusznik stycznikowy 200 A 3 x 1000 V 50 HZ 1 x odpływowy ognioszczelny.
2. Rozrusznik stycznikowy 230 A 3 x 500 V 3 x 1000 V 50 HZ IP-54 2 x odpływowy ognioszczelny.
Pirkimo dalies Nr.: 9
1. Rozrusznik stycznikowy RS-63D wyk.01 2 x 18-90 A 1 x 45 KW 500 V IP-54 2 x odpływowy ognioszczelny.
2. Rozrusznik stycznikowy RS-63D wyk.02 1-5 A 18-90 A 1 x 45 KW 500 V IP-54 2 x odpływowy ognioszczelny.
3. Rozrusznik stycznikowy RS-63D wyk.03 2 x 5,4-27 A 1 x 45 KW 500 V IP-54 2 x odpływowy ognioszczelny.