Prekės - 414224-2019
Lenkija-Katowice: Gręžinių gręžimo mašinų dalys
2019/S 169-414224
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 295-13
Nuorodos numeris: 701902207
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
43611000 Gręžinių gręžimo mašinų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 295-13
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 - Wrzeciono
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2 - Pulpit sterowniczy
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3 - Przekładnia z obrotnicą
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4 - Szczęka
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5 - Przekładnia napędu żerdzi
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6 - Wrzeciono
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7 - Szczęka do żerdzi
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8 - Nakrętka wrzeciona
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9 - Szczęka
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10 - Głowica płuczkowa
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11 - Koło zębate stożkowe
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12 - Szczęka
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13 - Wrzeciono
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 14 - Wałek uzębiony stożkowy
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15 - Głowica zaciskowa
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16 - Tuleja łożyska
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17 - Wrzeciono
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18 - Rama z zębatkami
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie nr 19 - Rozpora
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie nr 20 - Cylinder
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie nr 21 - Wrzeciono
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie nr 22 - Przekładnia posuwu
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie nr 23 - Silnik powietrzny
Pirkimo dalies Nr.: 23
Zadanie nr 24 - Tuleja pośrednia
Pirkimo dalies Nr.: 24
Zadanie nr 25 - Koło zębate stożkowe
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zadanie nr 26 - Wałek uzębiony
Pirkimo dalies Nr.: 26
Zadanie nr 27 - Pozostałe części zamienne
Pirkimo dalies Nr.: 27
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 414224-2019
Polska-Katowice: Części maszyn odwiertowych
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902207
II.1.2)Główny kod CPV
43611000 Części maszyn odwiertowych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26
Część nr: 27