Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Szerencs és Mónosbél szennyvíz (TÉMV)
Numer referencyjny: EKR000766832021
II.1.2)Główny kod CPV45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
II.1.4)Krótki opis:
Vállalkozási szerződés keretében a Szerencs központú agglomeráció szennyvízelvezetése és -tisztítása és Mónosbél központú agglomeráció szennyvíztisztító telepének korszerűsítése (TÉMV Tisza Észak Magyarországi vízgyűjtő) tervezési és kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC sárga könyv feltételei szerint