Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa narzędzi czarnych górniczych dla oddziałów
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44510000 Įrankiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z 29.1.2004 Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44510000 Įrankiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania – wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:
Łopaty nieckowo-sercówkowe
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Przecinak stylowany – siekacz antyiskrowy
Pirkimo dalies Nr.: 6
Siekiera górnicza oprawiona antyiskrowa
Pirkimo dalies Nr.: 7
Dostawy - 416663-2020
Polska-Katowice: Narzędzia
2020/S 172-416663
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
II.1.2)Główny kod CPV
44510000 Narzędzia
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Kilofy górnicze
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Łopaty do węgla
Część nr: 2
Część nr: 3
Łopaty do kamienia
Część nr: 4
Łopaty do piasku
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7