Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa stóp podporowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 281-2
Nuorodos numeris: 701902730/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212320 Įvairios konstrukcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem przetargu jest dostawa stalowych stóp podporowych chodnikowej obudowy górniczej stosowanych w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych do posadowienia łuków ociosowych wykonanych z kształtowników korytkowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (nr gr. 281-2) w ilości i rodzaju szczegółowo określonej w formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212320 Įvairios konstrukcijos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min. 400 cm2 i grubości 6 mm obudowa chodnikowa - 2 500 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min. 400 cm2 i grubości 8 mm obudowa chodnikowa - 30 214 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min. 420 cm2 i grubości 8 mm obudowa chodnikowa - 16 638 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min. 400 cm2 i grubości 10 mm obudowa chodnikowa - 153 888 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min. 420 cm2 i grubości 10 mm obudowa chodnikowa - 4 292 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min. 600 cm2 i grubości 10 mm obudowa chodnikowa - 26 419 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min. 400 cm2 i grubości 12 mm obudowa chodnikowa - 23 587 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min. 600 cm2 i grubości 12 mm obudowa chodnikowa - 10 525 szt.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902730/01
II.1.2)Główny kod CPV44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212320 Konstrukcje różne
II.2.4)Opis zamówienia: