Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa ładunków klejowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-7
Nuorodos numeris: 701902715
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas24910000 Klijai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa ładunków klejowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-7.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1-6
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24910000 Klijai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Szacunkowa ilość dostaw w zakresie zadań nr 1-6 wynosi 161 313 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 7, 8
Szacunkowa ilość dostaw w zakresie zadań nr 7 i 8 wynosi 35 295 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 9-12
Szacunkowa ilość dostaw w zakresie zadań nr 9-12 wynosi 90 438 szt.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902715
II.1.2)Główny kod CPV24910000 Kleje
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1-6
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24910000 Kleje
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 7, 8
Część nr: 9-12