Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa kształtowników stalowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Nuorodos numeris: 701902780
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212500 Kampuočiai ir sekcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Zamówienie obejmuje dostawę kształtowników stalowych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212500 Kampuočiai ir sekcijos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zamówienie obejmuje 12 zadań.
Szczegółowy podział na zadania zamieszczono w SIWZ.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902780
II.1.2)Główny kod CPV44212500 Kątowniki i profile
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212500 Kątowniki i profile
II.2.4)Opis zamówienia: