Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie robót konstrukcyjno-budowlanych oraz wykonanie przyłączy w budynku usługowo-handlowym z garażem podziemnym 2-kondygnacyjnym w Rzeszowie
Numer referencyjny: 1/POPW/POLGRYS
II.1.2)Główny kod CPV45262410 Wznoszenie konstrukcji budynków
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót konstrukcyjno-budowlanych oraz wykonanie przyłączy w budynku usługowo-handlowym z garażem podziemnym 2-kondygnacyjnym w Rzeszowie, przy ul. Armii Krajowej dz. ew. 285, 286, 287, obr. 208 Rzeszów.