II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa urządzeń i materiałów medyc
Numer referencyjny: ADP.2301.1.2022
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
dostawa urządzeń i materiałów medycznych
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30231300 Monitory ekranowe
33100000 Urządzenia medyczne
33140000 Materiały medyczne
38651600 Kamery cyfrowe
48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
II.2.4)Opis zamówienia:
1.1. 22 zestawy narzędzi chirurgicznych: 1Nożyczki tępe/tępe zagięte o dług.min. 14 cm-1szt; 2Nożyczki ostre/ostre proste o dług. min. 14 cm-1szt. 3Uchwyt do skalpela (rozm.3)- 1 szt.4Uchwyt do skalpela(rozm.4) 1szt;5Igłotrzymacz o dług. min. 16 cm-1szt; 6Igłotrzymacz o dług.min. 14 cm-1cm; 7Pinceta chirurgiczna 2 x 3 ząb, o dług.min. 12 cm-1szt; 8Spinak do serwet o dług.min. 8 cm -2szt; 9Hak chirurgiczny o dług.min. 12 cm-2szt; 10 Hak do ran tępy z 3 zębami o dług.min. 16 cm-2szt;
11Kleszcze naczyniowe o dług.min. 13 cm-2szt; 12 Pojemnik do przechowywania narzędzi z pokrywą-1szt.
1.2 1 zestaw narzędzi chirurgicznych: 1Nożyczki tępe/tępe zagięte o dług.min. 14 cm-2szt; 2Nożyczki ostre/ostre proste o dług.min. 14 cm-2szt; 3Uchwyt do skalpela rozmiar 3-2szt; 4Uchwyt do skalpela rozmiar 4-2szt; 5 Igłotrzymacz o dług. min. 16 cm-2szt; 6Igłotrzymacz o dług.min. 14 cm-2szt; 7Pinceta chirurgiczna 2 x 3 ząb, o dług.min. 12 cm-2-szt; 8Spinak do serwet to dług.min. 8 cm-4szt; 9Hak chirurgiczny o dług.min. 12 cm-4 szt; 10Hak do ran tępy z trzema zębami o długości min. 16 cm-4szt; 11Kleszcze naczyniowe o dług.min. 13 cm-4szt; 12Pojemnik do przechowywania narzędzi z pokrywą-2szt;
1.3 1 zestaw ostrzy chirurgicznych: 1 Ostrza chirurgiczne rozmiar 11 (opakowanie 100 szt.)-5szt; 2 Ostrza chirurgiczne rozmiar 12 (opakowanie 100 szt.)- 5szt; 3 Ostrza chirurgiczne rozmiar 24 (opakowanie 100 szt.)- 5 szt.
Część nr: 2
1. Nici chirurgiczne 350 opakowań po 12 szt./opakowanie
Część nr: 3
1. Zestaw nauki szycia ran - 24 zestawy
Część nr: 4
1. Symulator laparoskopowy typu skrzynka 6 szt.
Część nr: 5
1. Zaawansowany symulator laparoskopowy 1 kpl.