Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
CL3 - Extinderea rețelelor de alimentare cu apă şi canalizare în municipiul Cluj-Napoca
Numer referencyjny: CL3 – POIM
II.1.2)Główny kod CPV45232150 Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
II.1.4)Krótki opis:
Contractul de lucrari CL3 - Extinderea retelelor de alimentare si canalizare in Municipiul Cluj-Napoca cuprinde toate constructiile necesare pentru extinderea infrastructurii de apa si canalizare.
Contractul include lucrari de extindere a retelelor de distributie apa pe aproximativ 28 km, realizarea a 4 rezervoare noi, a 11 statii de pompare apa potabila si extinderea retelelor de canalizare pe o lungime de aproximativ 28 km, realizarea a 10 statii de pompare apa uzata si a 7 km de conducte de refulare. Lucrari de branșamente si racorduri la consumatori si lucrari auxiliare.