W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Roboty budowlane - 436141-2021
Submission deadline has been amended by:  484897-2021
Polska-Płock: Roboty remontowe i renowacyjne
2021/S 166-436141
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Roboty budowlane
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Przebudowa przepompowni „Andoria” przy ul. Mazowieckiej/Chełmińskiej
Numer referencyjny: JRP/FS/3/2021
II.1.2)Główny kod CPV
45453000 Roboty remontowe i renowacyjne
II.1.4)Krótki opis:
Zadanie polega na wykonaniu prac projektowych i robót budowlanych wynikających ze SWZ, zasad wiedzy technicznej oraz wszystkich prac, czynności i obowiązków niezbędnych do osiągnięcia zakładanego rezultatu, jakim jest realizacja obiektu budowlanego wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „Odwrócona kolejność oceny ofert (uprzednia ocena ofert)”, o której mowa w art. 139 PZP. Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego - art. 376 ust. 1 pkt. 1 oraz art. 132 PZP, zgodnie zasadami przewidzianymi dla zamówień o wartości równej lub wyższej niż kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 3 PZP, tj. o wartości szacunkowej powyżej 5 350 000,00 €. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy robót budowlanych w oparciu o art. 388 pkt. 1, 2 lit. c PZP - określone w SWZ Część I.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
31122000 Jednostki prądotwórcze
42122220 Pompy ściekowe
45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45223110 Instalowanie konstrukcji metalowych
45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45262600 Różne specjalne roboty budowlane
45300000 Roboty instalacyjne w budynkach
45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315100 Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45317000 Inne instalacje elektryczne
45331200 Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45232140 Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych
45233252 Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233222 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zmówienia pn.: "Przebudowa przepompowni „Andoria” przy ul. Mazowieckiej/Chełmińskiej" jest zaprojektowanie i przebudowa istniejącej przepompowni ścieków. Prace należy prowadzić w sposób zapewniający minimalizację uciążliwości dla mieszkańców w trakcie realizacji robót oraz ochronę istniejącej zieleni, a także zapewnienie ciągłości odbioru ścieków. Szczegółowe wymagania dotyczące Robót zawarte są w WWiORB. Kryteria wyboru oferty: cena-80%, gwarancja-20%. W każdym kryterium można uzyskać max 100 pkt. Kryterium Gwarancja obejmuje najkrótszy możliwy okres gwarancji jakości wymagany przez zamawiającego (warunek konieczny) – 36 m-cy, najdłuższy możliwy okres gwarancji jakości uwzględniony do oceny przez zamawiającego - 60 m-cy, i liczy się w pełnych miesiącach. Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta z największą ilością punktów, stanowiących sumę punktów przyznanych w każdym kryterium z uwzględnieniem wagi procentowej danego kryterium, obliczonych wg wzoru: P=Cx80%+Gx20%,gdzie:C– liczba punktów przyznana ofercie ocenianej w kryterium „Cena”, G–liczba punktów przyznana ofercie ocenianej w kryterium „Gwarancja”, P–łączna liczba punktów przyznana ofercie ocenianej. Wzory przyznania punktów określono w SWZ Część I. Zamawiający nie zamierza zawrzeć umowy ramowej.
Informacje dotyczące Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zawarte są w SWZ Część I oraz Część III.