Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., nr grupy 292-10-01
Nuorodos numeris: 701902877
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42419800 Konvejerių dalys
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 437271-2019
Polska-Katowice: Części przenośników
2019/S 179-437271
Sprostowanie
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902877
II.1.2)Główny kod CPV
42419800 Części przenośników
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.