II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa osprzętu stosowanego w instalacjach elektrycznych niskonapięciowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 284-26
Nuorodos numeris: 701902896
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44322000 Kabelių priedai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym
Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu stosowanego w instalacjach elektrycznych niskonapięciowych dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 284-26.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 — Osłony kablowe
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44322000 Kabelių priedai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania — wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 2 - Puszki hermetyczne i pokrywy
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3 - Puszki hermetyczne metalowe
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5 - Taśmy kablowe
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6 - Uchwyty kablowe z tworzywa sztucznego
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7 - Korytka kablowe
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8 - Drabinki kablowe
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9 - Uchwyty i taśmy kablowe odciągowe
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10 - Rury elektroinstalacyjne
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11 - Złączki instalacyjne
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12 - Uchwyty i opaski kablowe
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13 — Wieszak kablowy dwustronny
Pirkimo dalies Nr.: 13
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902896
II.1.2)Główny kod CPV44322000 Akcesoria do okablowania
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44322000 Akcesoria do okablowania
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13