Paslaugos - 445728-2014
Pateikti glaustą rodinį
Belgija-Briuselis: Parama Komisijai ir valstybėms narėms atliekant ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemos stebėseną, ataskaitų teikimą, tikrinimą ir akreditavimą
2014/S 251-445728
Skelbimas apie sutarties sudarymą
Paslaugos
Direktyva 2004/18/EB
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
Parama Komisijai ir valstybėms narėms atliekant ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemos stebėseną, ataskaitų teikimą, tikrinimą ir akreditavimą.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Parama toliau vykdant ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemos (ES ATLPS) teisingą įgyvendinimą ir apskritai užtikrinant gerą jos veikimą, ypač teikiant paramą, kuri susijusi su šios sistemos stebėsenos, ataskaitų teikimo, tikrinimo ir akreditavimo reikalavimais.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)
90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)
Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: taip
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
Vertė: 449 850 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra