Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rur stalowych szybkozłącznych do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice-Wesoła nr gr. 272-7 w trybie przetargu nieograniczonego.
Nuorodos numeris: 601902664/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44163100 Vamzdžiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia (postępowania przetargowego) jest dostawa rur stalowych szybkozłącznych do budowy rurociągu klimatyzacji w wyrobiskach górniczych w obudowie łukowej typu: Łp Oddziału KWK Mysłowice-Wesoła należącego do Polskiej Grupy Górniczej S.A. w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Załączniku nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 446583-2019
Polska-Katowice: Rury
2019/S 183-446583
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 601902664/01
II.1.2)Główny kod CPV
44163100 Rury
II.1.4)Krótki opis: