W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Roboty budowlane - 447622-2021
Słowacja-Košice: Roboty w zakresie uzdatniania wody
2021/S 171-447622
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Stakčín - Intenzifikácia úpravne vody
Numer referencyjny: 14/2021
II.1.2)Główny kod CPV
45232430 Roboty w zakresie uzdatniania wody
II.1.4)Krótki opis:
Intenzifikácia jestvujúcich objektov - podľa realizačnej PD.
Navrhovaná stavba pozostáva z nasledovných prevádzkových súborov:
PS 0201 - Intenzifikácia homogenizácie suspenzie, PS 0202 - Intenzifikácia dávkovania chemikálií
PS 0203 - Intenzifikácia prípravy suspenzie, PS 0204 - Intenzifikácia I. stupňa úpravy
PS 0205 - Intenzifikácia II. stupňa úpravy, PS 0206 - Káblové NN rozvody a elektroinštalácia
PS 0207 - Systém kontroly a riadenia úpravne vody, PS 0208 - Intenzifikácia potrubných rozvodov
1/7
a nasledovných stavebných objektov: SO 0201-Stavebné úpravy objektov I. stupňa úpravy,
SO 0202-Stavebné úpravy objektov II. stupňa úpravy.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.