Ogłoszenie o profilu nabywcy
Niniejsze ogłoszenie odnosi się do publikacji: okresowego ogłoszenia informacyjnego (dyrektywa 2004/17/WE)
II.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję/podmiot zamawiający:
Najem kombajnów ścianowych i chodnikowych dla Zakładów Górniczych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.
II.2)Rodzaj zamównieniaDostawy
Dostawa maszyn i urządzeń górniczych w tym m. in.: kompleksu podścianowego, rurociągu głównego odwadniania DN 350, przenośników taśmowych, zgrzebłowych, rurociągu przeciwpożarowego dla Zakładów Górniczych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.
Modernizacja urządzeń górniczych w tym: kombajnu, wybranych elementów układu zasilania i sterowania maszyny wciągowej, zmechanizowanego kompleksu podścianowego, przenośnika ścianowego, stacji odwadniania odpadów flotacyjnych, systemu wzbogacania miałów, węzła odwadniania koncentratu flotacyjnego i odpadów poflotacyjnych dla Zakładów Górniczych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.
Dostawa bonów żywieniowych (kuponów profilaktycznych) na realizację posiłków profilaktycznych oraz zapewnienie realizacji tych bonów w punktach ( placówkach) handlowych i gastronomicznych dla Zakładów Górniczych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.
Rozbudowa, modernizacja Zakładów Przeróbki Mechanicznej Węgla w Zakładach Górniczych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.
Zakup, dostawa i wymiana silnika typu PW-115 w maszynie wyciągowej górniczego wyciągu szybowego dla Zakładów Górniczych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.