Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa stojaków hydraulicznych dwuteleskopowych do obudowy ścianowej typu ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A., Oddział ZRP - nr grupy 295-27-17
Nuorodos numeris: 511902606
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa stojaków hydraulicznych dwuteleskopowych do obudowy ścianowej typu ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A., Oddział ZRP - nr grupy 295-27-17.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: