Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 452828-2015
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2015/S 248-452828
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół piłki ręcznej „KAR-DO-SPÓJNIA Gdynia” w rozgrywkach rundy wiosennej sezonu 2015/2016.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół piłki ręcznej „KAR-DO-SPÓJNIA Gdynia” w rozgrywkach rundy wiosennej sezonu 2015/2016. Promocja Miasta Gdynia polegająca między innymi na: reprezentowaniu Gdyni w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016 w rozgrywkach o mistrzostwo I Ligi, a także we wszystkich turniejach i spotkaniach towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół, przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Sponsora Tytularnego Zespołu i umieszczeniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu „KAR-DO-SPÓJNIA GDYNIA”, umieszczeniu nazwy „Gdynia” z tyłu na koszulkach ligowych, eksponowanych podczas wszystkich meczów I Ligi, turniejów i spotkań towarzyskich z udziałem Zespołu, umieszczeniu logo „Gdynia sport” w materiałach i publikacjach wydawanych przy organizacji rozgrywek np.: ulotki i inne, o ile takie będą wydawane itd. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności polegająca między innymi na: umieszczeniu banerów promujących PKO Grand Prix Gdyni (Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim, Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim, Nocny Bieg Świętojański z Bankiem Polskim, Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim) oraz MTB Gdynia Maraton organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, umieszczeniu plakatów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w obrębie punktów sprzedaży biletów na mecze Zespołu itd.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)