Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego
Numer referencyjny: OR-IV.272.1.17.2022
II.1.2)Główny kod CPV30230000 Sprzęt związany z komputerami
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego osprzętu komputerowego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr Z1 do SWZ.