Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zwiększenie pułapu wielokrotnej umowy ramowej SRSS/2018/01/FWC/002 „Świadczenie usług doradczych w zakresie opracowywania i wdrażania reform strukturalnych w państwach członkowskich UE”
Numer referencyjny: REFORM/EN2021/001
II.1.2)Główny kod CPV79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
II.1.4)Krótki opis:
Świadczenie usług doradczych (w celu wsparcia opracowywania i/lub wdrażania reform) w jednym państwie członkowskim lub w większej liczbie państw członkowskich w jednej dziedzinie lub w kilku spośród następujących kategorii:
— zarządzanie i administracja publiczna,
— administrowanie przychodami i zarządzanie finansami publicznymi,
— rozwój i otoczenie przedsiębiorczości,
— rynek pracy, edukacja, ochrona zdrowia i usługi społeczne,
— sektor finansów i dostęp do finansowania.
Wsparcie może wymagać ukierunkowanej wiedzy specjalistycznej w takich dziedzinach jak zdrowie, podatki, energia, środowisko i będzie finansowane głównie z Programu wspierania reform strukturalnych (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/825, ostatnio zmienione) oraz Instrumentu Wsparcia Technicznego (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/240 z dnia 10 lutego 2021 r. ustanawiające Instrument Wsparcia Technicznego).
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV75000000 Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
II.2.4)Opis zamówienia:
Zwiększenie budżetu umowy ramowej.
Anúncio de adjudicação de contrato
Base jurídica:
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 2018/1046
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Aumento do limite do contrato-quadro múltiplo SRSS/2018/01/FWC/002 «Prestação de serviços de consultoria para o desenvolvimento e implementação de reformas estruturais nos Estados-Membros da UE»
Número de referência: REFORM/EN2021/001
II.1.2)Código CPV principal79000000 Serviços a empresas: direito, comercialização, consultoria, recrutamento, impressão e segurança
II.1.4)Descrição resumida:
Prestação de serviços de consultoria (de apoio à conceção e/ou implementação de reformas) em um ou mais dos Estados-Membros em uma ou várias das seguintes categorias setoriais:
— governação e administração pública,
— administração de receitas e gestão das finanças públicas,
— crescimento e ambiente empresarial,
— mercado laboral, educação, saúde e serviços sociais,
— setor financeiro e acesso a financiamento.
O apoio pode exigir especialização direcionada em domínios tais como, por exemplo, saúde, fiscalidade, energia, ambiente e será financiado principalmente pelo PARE (Regulamento (UE) 2017/825 do Parlamento Europeu e do Conselho, com a última redação que lhe foi dada) e pelo TSI (Regulamento (UE) 2021/240 do Parlamento Europeu e do Conselho, de 10 de fevereiro de 2021, que institui um Instrumento de Apoio Técnico).
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)75000000 Serviços relacionados com a administração pública, a defesa e a segurança social
II.2.4)Descrição do concurso:
Aumento do limite superior do contrato-quadro.