Dostawy - 457613-2021
Bułgaria-Sofia: Pompy
2021/S 176-457613
Ogłoszenie o modyfikacjach
Modyfikacja umowy/koncesji w okresie jej obowiązywania
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Доставка на нови и резервни помпени агрегати.
Numer referencyjny: ТТ001785
II.1.2)Główny kod CPV
42122000 Pompy
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Доставка на резервни дозаторни помпени агрегати за натриев хипохлорид или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 13
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy: