II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: ADP.2301.88.2021
II.1.2)Główny kod CPV39100000 Meble
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV39130000 Meble biurowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Regał otwarty z płyty melaminowanej 2 sztuki
Regał otwarty z płyty melaminowanej 6 sztuk
Biurko dydaktyczne 5 sztuk
Stół studencki 20 sztuk
Szafka aktowa z płyty melaminowanej 4 sztuki
Szafka aktowa z płyty melaminowanej 2 sztuki
Szafa aktowa z płyty melaminowanej z drzwiami przesuwanymi 2 sztuki
Wymagana gwarancja i rękojmia na meble : 36 miesięcy
Wykonawca zobowiązany będzie do:
a. transportu dostarczonych mebli do budynku zamawiającego na terenie miasta Kielce;
b. wniesienia dostarczonych mebli do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego, ich skręcenia i ustawienia;
Zabudowa recepcji (lada z blatem niższym i wyższym, zabudowana nad blatem szkłem, +2szt. kontenerek 430x600x540 mm , + 2 szt. szafka 1000x520x1140mm, + 1 szt. szafka pod ladę z drzwiami przesuwnymi 1200x440x700mm)
1 KOMPLET
Zabudowa recepcji (lada z blatem niższym i wyższym, zabudowana nad blatem szkłem, +2szt. Kontenerek 430x600x540 mm , + 2 szt. szafka 1000x520x1140mm, + 1 szt. szafka z drzwiami przesuwnymi pod ladą 1200x440x700mm)
Fotel komputerowy na kółkach 10 sztuk
Krzesło 90 sztuk
Krzesło z pulpitem 10 sztuk
Regał otwarty metalowy 5 sztuk
Szafka depozytowa / skrytkowa na monetę zwrotną 1 segment =8 skrytek – 20 segmentów
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33192000 Meble medyczne
Stół z półką, stal nierdzewna – 2 sztuki
Szafa opatrunkowa lekarska ze stali nierdzewnej 2 sztuki