Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 464954-2016
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Różne usługi inżynieryjne
2016/S 252-464954
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Obsługa przenośników taśmowych odstawy głównej dołowej wraz z utrzymaniem ruchu i konserwacją w JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Numer referencyjny: 47/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV
71330000 Różne usługi inżynieryjne
II.1.4)Krótki opis:
Termin wykonania zamówienia: do 36 miesięcy od daty zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż 1.1.2017 r.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia: