Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
Dėl klaidų programoje „eForms“ skelbimai rodomi netinkamai. Stengiamės pašalinti šią problemą. Daugiau informacijos ir rekomendacijų rasite mūsų specialiame puslapyje.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Prekės - 465066-2019
Submission deadline has been amended by:  531337-2019
Lenkija-Katowice: Bėgiai
2019/S 191-465066
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Nuorodos numeris: 701903350
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
34946110 Bėgiai
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
Zadanie nr 2
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5
Pirkimo dalies Nr.: 5