Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie oznakowania poziomego i pionowego na odcinku autostrady A1 węzeł Rząsawa – węzeł Blachownia wraz z włączeniem autostrady A1 do drogi krajowej DK1 na węźle Rząsawa.
Numer referencyjny: O.KA.D-3.2412.62.2019
II.1.2)Główny kod CPV45000000 Roboty budowlane
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oznakowania poziomego i pionowego na odcinku autostrady A1 od węzła Rząsawa do węzła Blachownia dla potrzeb udrożnienia autostrady A1 z włączeniem jej do drogi DK1 na węźle Rząsawa wraz z udrożnieniem autostrady A1 od węzła Zawodzie do węzła Rząsawa z włączeniem do DK1. Zamówienie będzie realizowane w formule „Buduj”.