Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: CA/DC/2020/00164
II.1.2)Główny kod CPV42122000 Pompy
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
1 + 1 opstelling - 10 m³ - DOL - 5,5 bar
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122000 Pompy
42120000 Pompy i sprężarki
1 + 1 opstelling - 15 m³ - DOL - 5,5 bar
Część nr: 2
31681200 Pompy elektryczne
1 + 1 opstelling - 20m³ - FO - 7 bar
Część nr: 3
1 + 1 opstelling - 30m³ - FO - 7 bar
Część nr: 4