Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Servicii de consultanță și asistență în materie de evaluare economică și financiară
Număr de referinţă: SRB/OP/2/2018
II.1.2)Cod CPV principal66150000 Servicii de administrare a pieţelor financiare - RB11
II.1.4)Descriere succintă:
Consultanță și asistență în favoarea Comitetului în materie de evaluare economică și financiară, în scopul informării deciziilor Comitetului cu privire la chestiuni legate de rezoluție.
A se consulta dosarul licitației, disponibil la adresa e-tendering specificată mai sus în secțiunea I.3) „Comunicare”.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 60 000 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)66110000 Servicii bancare
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: