II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa urządzeń komputerowych, akcesoriów komputerowych oprogramowania dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ADP.2301.92.2021
Numer referencyjny: ADP.2301.92.2021
II.1.2)Główny kod CPV30200000 Urządzenia komputerowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest
Część 1 Zakup sprzętu komputerowego dla Instytutu Fizyki UJK
Część 2 Zakup dla Instytutu Biologii UJK
Część 3 Zakup Instytutu Chemii UJK
Część 4 Zakup dla Instytutu Historii UJK
Część 5 Zakup do Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK
Część 6 Zakup urządzeń dla Instytutu Literaturoznawstwa i Językoznawstwa UJK
Część 7 Zakup sprzętu do Instytutu Stosunków Międzynarodowych UJK
Część 8 Zakup do Katedry Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK
Część 9 Zakup sprzętu komputerowego dla Katedry Zarządzania UJK
Część 10 Zakup sprzętu komputerowego dla Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK
Część 11 Zakup sprzętu komputerowego dla Administracji UJK
Część 12 Zakup oprogramowania statystycznego UJK
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi: 12
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30200000 Urządzenia komputerowe
30213100 Komputery przenośne
30236000 Różny sprzęt komputerowy
II.2.4)Opis zamówienia:
Część 1 Zakup sprzętu komputerowego dla Instytutu Fizyki UJK laptopy przełączniki switche, serwery
Część nr: 2
Część 2 Zakup sprzętu komputerowego dla Instytutu Biologii UJK laptopy przełączniki, drobny sprzęt komputerowy
Część nr: 3
Część 3 Zakup sprzętu komputerowego dla Instytutu Chemii UJK laptopy przełączniki, drobny sprzęt komputerowy
Część nr: 4
Część 4 Zakup sprzętu komputerowego dla Instytutu Historii UJK laptopy przełączniki, drobny sprzęt komputerowy
Część nr: 5
Część 5 Zakup sprzetu komputerowego ( laptopy, urządzenia wielofunkcyjne) do Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część 9 Zakup sprzętu komputerowego - laptopy urządzenia wielofunkcyjne dla Katedry Zarządzania UJK
Część nr: 10
Część 10 Zakup sprzętu komputerowego Laptop dla Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK
Część nr: 11
Część 11 Zakup sprzętu komputerowego ( lapropy dyski SSD, przełączniki , urzadzenia wielofunkcyjne ) dla Administracji UJK
Część nr: 12
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne