Belgija-Briuselis: Ketverių metų trukmės preliminarioji sutartis, pagal kurią teikiami konkurso procedūrų, dotacijų ir ekspertų duomenys (1, 2 ir 3 dalys) (OLAF-PN-2021-000004)
2021/S 186-480424
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Ketverių metų trukmės preliminarioji sutartis, pagal kurią teikiami konkurso procedūrų, dotacijų ir ekspertų duomenys (1, 2 ir 3 dalys) (OLAF-PN-2021-000004)
Nuorodos numeris: OLAF/2021/OP/0004
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72320000 Duomenų bazės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Tyrimo ir analizės tikslais OLAF dažnai turi gauti duomenis apie konkursus, dotacijas ir ekspertus. Ši informacija skirstoma pagal skirtingus išteklius, o poreikis turėti konsoliduotą prieigą prie tokių duomenų yra labai svarbus analizės ir tyrimo procesų veiksmingumui ir tikslumui. OLAF paskelbs atvirą konkursą.
VI dalis: Papildoma informacija