W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Roboty budowlane - 480964-2021
Słowacja-Dolný Kubín: Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
2021/S 186-480964
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Odkanalizovanie obcí dolnej Oravy-Žaškov, Párnica, Oravská Poruba, Veličná
Numer referencyjny: 2015380
II.1.2)Główny kod CPV
45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác v nasledovnom rozsahu:
Odkanalizovanie odpadových vôd v obciach Žaškov, Párnica, Oravská Poruba zahŕňa zhotovenie
a) splaškovej kanalizácie v celkovej dĺžke 17 713,50 m
b) výtlačného potrubia v celkovej dĺžke 7 005,23 m
c) 6 ks čerpacích staníc
d) 755 ks kanalizačných odbočení v celkovej dĺžke 5 284,36 m
Dielo bude realizované v zmysle Zmluvných podmienok pre výstavbu, pre stavebné a inžinierske diela projektované
objednávateľom (červená kniha), prvé vydanie 1999, vydané Medzinárodnou federáciou konzultačných inžinierov
(FIDIC), slovenský preklad, SACE 2008.
Predmetom zákazky je aj vyhotovenie dokumentácie skutočného vyhotovenia v rozsahu definovanom v zmluve.