W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Roboty budowlane - 484891-2021
Chorwacja-Cres: Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
2021/S 186-484891
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Linijske građevine aglomeracije Nerezine (Projekt poboljšanja vodnokomunalne infrastrukture aglomeracija Cres, Martinšćica, Nerezine, Mali i Veli Lošinj)
Numer referencyjny: JN-VV-3/21-VIO
II.1.2)Główny kod CPV
45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Izgradnja, rekonstrukcija i sanacija sustava javne odvodnje te izgradnja i rekonstrukcija vodoopskrbnog sustava na području aglomeracije Nerezine.