Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
travaux maritimes de modernisation du bassin du Roucas Blanc
Numer referencyjny: 2021_45002_0015
II.1.2)Główny kod CPV45252124 Przepompowywanie
II.1.4)Krótki opis: