II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Nakup in dobava papirja za tiskanje in kopiranje formata A4/A3, v petih sklopih
Referenčna številka dokumenta: Številka MJU: 4301-18/2019, ODPAP-29/2019 (Številka UJP: 4301-7/2019)
II.1.2)Glavna koda CPV30197600 Predelan papir in karton
II.1.4)Kratek opis:
Nakup in dobava papirja za tiskanje in kopiranje formata A4/A3, v 5 sklopih
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Ljubljansko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30197600 Predelan papir in karton
30197620 Pisalni papir
30197630 Papir za tiskanje
30197640 Samokopirni ali drug papir za kopiranje
II.2.4)Opis javnega naročila:
Koprsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Št. sklopa: 2
Celjsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Št. sklopa: 3
Mariborsko-Murskosoboško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Št. sklopa: 4
Novomeško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Št. sklopa: 5