II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
accord de travaux de gros entretien et de réparation du canal d'orléans
Numer referencyjny: 21s211n015
II.1.2)Główny kod CPV45240000 Budowa obiektów inżynierii wodnej
II.1.4)Krótki opis:
la procédure de passation utilisée est : l'appel d'offres ouvert. Elle est soumise aux dispositions des articles L. 2124-2, R. 2124-2 1° et R. 2161-2 à R. 2161-5 du Code de la commande publique
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
travaux de renforcement des berges
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45246200 Budowa wałów rzecznych
45252124 Przepompowywanie
45262510 Roboty kamieniarskie
45246200 Budowa wałów rzecznych
II.2.4)Opis zamówienia:
travaux de restauration des ouvrages hydrauliques
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45240000 Budowa obiektów inżynierii wodnej
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45252124 Przepompowywanie