II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych „Tagor” dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-27-03
Nuorodos numeris: 701902808
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018, poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie: (https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja).
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 18
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 - Osłona czoła ściany M-073.01.01.04 Obudowa „Tagor” 12/31-POZ-BS lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina nėra vienintelis sutarties sudarymo kriterijus, visi kriterijai nurodyti tik pirkimo dokumentuose
Zadanie nr 2 - Belka układu przesuwnego M-073.01.04.01 Obudowa „Tagor” 12/31-POZ-BS lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3 - Przesuwnik sekcji Q 135/100X760 M-073.01.04.07 Obudowa „Tagor” 12/31-POZ-BS lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4 - Stojak hydrauliczny dwuteleskopowy Q 280/260/200/180X1570 L-1280/2850 M-073.01.10 Obudowa „Tagor” 12/31-POZ-BS lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5 - Uchwyt rozdzielacza wykonawczego kpl. M-113.01.83 Obudowa „Tagor” 13/34-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6 - Przesuwnik sekcji Q 160/115X830 L-1360/2190 M-017.03.04-M Obudowa „Tagor” 16/33-POZ-ZT lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7 - Przesuwnik sekcji Q 135/100X1600 L-2095/3695 M-026.01.06 Obudowa „Tagor” 18/37-POZ; TAGOR 20/43 lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8 - Stojak 210 L-1355 M-026.14 Obudowa „Tagor” 18/37-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9 - Osłona boczna stropnicy prawa M-092.01.01.02 Obudowa „Tagor” 23/46-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10 - Osłona boczna stropnicy lewa M-092.01.01.03 Obudowa „Tagor” 23/46-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11 - Osłona czoła ściany M-092.01.01.05 Obudowa „Tagor” 23/46-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12 - Siłownik korekcji osłon bocznych 75/40X100 M-092.01.01.06 Obudowa „Tagor” 23/46-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13 - Mocowanie bloku Tiefenbach-Dams M-092.01.09.01 Obudowa „Tagor” 23/46-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 14 - Osłona boczna stropnicy prawa M-092.02.01.02 Obudowa „Tagor” 23/46-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15 - Osłona boczna stropnicy lewa M-092.02.01.03 Obudowa „Tagor” 23/46-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16 - Osłona boczna prawa osłony odzawałowej M-092.02.02.02 Obudowa „Tagor” 23/46-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17 - Osłona boczna lewa osłony odzawałowej M-092.02.02.03 Obudowa „Tagor” 23/46-POZ lub wyrób równoważny
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18 - Pozostałe części zamienne do obudów ścianowych „Tagor” wyszczególnione w załączniku nr 2 do SIWZ lub wyroby równoważne
Pirkimo dalies Nr.: 18
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902808
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 18
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18