Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rur stalowych szybkozłącznych do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK „Murcki-Staszic” w roku 2019 - nr grupy: 272-7 w trybie przetargu nieograniczonego
Nuorodos numeris: 621902414/01.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44163100 Vamzdžiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur stalowych szybkozłącznych do Polskiej Grupy Górniczej S.A.Oddział KWK „Murcki-Staszic” w roku 2019 w ilości szacunkowej i rodzaju określonym w formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44163100 Vamzdžiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Rura bez szwu ciśnieniowa szybkozłączna spływowa 88,9 x 2,9 x 5000 R35 = ST37,0 = P235TR1 OC 4,0MPA połączenie cylindryczno-stożkowe gwint RD 120x5 - 9 400 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Rura bez szwu ciśnieniowa szybkozłączna zasilająca 76,1 x 7,1 x 5000 18G2A = P355N OC 40MPA połączenie cylindryczno-stożkowe gwint RD 120x5 - 11 700 m.