II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
dostawa urządzeń medycznych
Numer referencyjny: ADP.2301.88.2022
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:CZĘŚĆ I:1) Mikroskop odwrócony z wyposażeniem 1 sztuka;2)Mikroskop stereoskopowy 1 sztuka;3)Mikroskop badawczy 1 sztuka;CZĘŚĆ II:Autoklaw z oprzyrządowaniem 1 ;CZĘŚĆ III:1) Zestaw pipet jednokanałowych zmienno-objętościowych 1 komplet;2)Pipetor elektroniczny 1 sztuka;CZĘŚĆ IV:Komora laminarna z wyposażeniem 1 komplet;CZĘŚĆ V:Specjalistyczna drukarka do kasetek histopatologicznych wraz z wyposażeniem 1 komplet
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
II.2.4)Opis zamówienia:
1) Mikroskop odwrócony z wyposażeniem 1 sztuka
2) Mikroskop stereoskopowy 1 sztuka
3) Mikroskop badawczy 1 sztuka
Wykonawca zobowiązany będzie do:
- przeszkolenia pracowników zamawiającego z zakresu obsługi dostarczonego sprzętu (max. 5 osób, czas szkolenia 3 godziny);
- transportu dostarczonego sprzętu do budynku zamawiającego na terenie miasta Kielce;
- wniesienia i montażu dostarczonego sprzętu do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego ;
- uruchomienia dostarczonego sprzętu (w celu udowodnienie poprawności działania)
- świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania sprzętu, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej.
Część nr: 2
1) Autoklaw z oprzyrządowaniem 1 komplet
Część nr: 3
1) Zestaw pipet jednokanałowych zmienno- objętościowych 1 komplet
2) Pipetor elektroniczny 1 sztuka
Część nr: 4
1) Komora laminarna z wyposażeniem 1 komplet
Część nr: 5
Specjalistyczna drukarka do kasetek histopatologicznych wraz z wyposażeniem 1 komplet
Część nr: 6
1) Specjalistyczna drukarka do szkiełek mikroskopowych 1 sztuka
Część nr: 7
1) Programowalna podwójna pompa strzykawkowa 1 sztuka
2) Moduł montażowy wraz z oprogramowaniem do identyfikacji pojedynczych komórek adherentnych 1 sztuka
Część nr: 8
Procesor tkankowy do barwień patomorfologicznych 1 sztuka