Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
MP za potrebe radiologije
Referenčna številka dokumenta: 200-1/2023
II.1.2)Glavna koda CPV33141200 Katetri
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila je dobava MP za potrebe radiologije po sklopih in specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: 1523.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33141200 Katetri
II.2.4)Opis javnega naročila:
Predmet javnega naročila je dobava MP za potrebe radiologije po sklopih in specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: 1523