Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
Dėl klaidų programoje „eForms“ skelbimai rodomi netinkamai. Stengiamės pašalinti šią problemą. Daugiau informacijos ir rekomendacijų rasite mūsų specialiame puslapyje.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Paslaugos - 531057-2022
Belgija-Briuselis: Preliminarioji sutartis su keliais tiekėjais dėl išorės santykių tyrimų
2022/S 189-531057
Skelbimas apie pirkimą
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Preliminarioji sutartis su keliais tiekėjais dėl išorės santykių tyrimų
Nuorodos numeris: CDR/2022/B3/1/CIVEX-RELEX
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
73210000 Mokslinių tyrimų konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo pateikti pasiūlymus tikslas – suteikti RK departamentams galimybę sudaryti preliminariąją sutartį dėl mokslinės, teisinės, dokumentinės ir redakcinės pagalbos paslaugų teikimo RK organams, nariams, pranešėjams ir departamentams. Šis prašymas teikti paslaugas išorės ekspertams yra viena iš priemonių, kurių imtasi siekiant teikti nariams geresnes paslaugas, kad būtų sustiprintas ir pagerintas RK politinis ir konsultacinis darbas teisėkūros procese ir už jo ribų.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Šiame kvietime pateikti pasiūlymus numatytos veiklos sritys atspindi Regionų komiteto politinius prioritetus vietos ir regionų valdžios institucijų požiūriu ir yra nurodytos toliau. Reikėtų pažymėti, kad šis sąrašas nėra baigtinis ir pagal šį kvietimą numatoma veikla nėra griežtai apribota išorės santykių sritimis (Europos kaimynystės politika, Rytų partnerystė, Europos ir Viduržemio jūros regiono šalių bendradarbiavimas, ES decentralizuotas bendradarbiavimas vystymosi labui ir ES plėtros politika) ir gali būti vykdoma ir kitose su šiomis politikos sritimis susijusiose srityse, pvz.:
— tvari ekonominė plėtra ir užimtumas,
— energetikos ir klimato politika,
— moterų įgalėjimas,
— miestų plėtra,
— mobilumas ir transportas,
— vanduo, aplinka ir mėlynoji ekonomika,
— socialiniai ir civiliniai reikalai,
— krizių valdymas,
— migracija ir integracija,
— atliekų tvarkymą,
— kultūros paveldas,
— tvarus turizmas,
— švietimas ir profesinis mokymas,
— sanglaudos politika,
— tarpvalstybinis bendradarbiavimas,
— jaunimas ir kova su radikalėjimu,
— valdymas ir skaidrumas,
— žemės ūkis ir žemės ūkio maisto produktai,
— skaitmeninimas ir inovacijos.