II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa rur stalowych przewodowe dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy 272-2)
Numer referencyjny: 701903320
II.1.2)Główny kod CPV44163000 Rury i osprzęt
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur stalowych przewodowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 272-2.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1: Rura bez szwu grubościenna
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44163000 Rury i osprzęt
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zadania - wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2: Rura bez szwu grubościenna
Część nr: 2
Zadanie nr 3: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 3
Zadanie nr 4 Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 4
Zadanie nr 5 Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 5
Zadanie nr 6: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 6
Zadanie 7: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 7
Zadanie 8: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 8
Zadanie nr 9: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 9
Zadanie nr 10: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 10
Zadanie nr 11: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 11
Zadanie nr 12: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 12
Zadanie nr 13: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 13
Zadanie nr 14: Rura bez szwu przewodowa oraz rura ze szwem konstrukcyjna
Część nr: 14
Zadanie nr 15: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 15
Zadanie nr 16: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 16
Zadanie nr 17: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 17
Zadanie nr 18: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 18
Zadanie nr 19: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 19
Zadanie nr 20: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 20
Zadanie nr 21: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 21
Zadanie nr 22: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 22
Zadanie nr 23: Rura bez szwu przewodowa
Część nr: 23