II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 288-13
Nuorodos numeris: 701903452/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212380 Konstrukcijų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – (grupa asortymentowa 288-13) w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212380 Konstrukcijų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1. Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi Q 27 L-345-355 mm, nakrętka M27 długość gwintu min. 110 mm, jarzmo z płaskow. 70 x 20 x 240 mm, rozstaw otworów 180 mm, mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej – 19 300 szt.
2. Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi Q 27 L-495-505 mm, nakrętka M27, długość gwintu min. 110 mm, jarzmo z płaskow. 70 x 20 x 240 mm, rozstaw otworów 180 mm, mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej – 5 150 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 260–280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 — 2 650 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L 290–300 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 4 550 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 260–270 MM; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 58 200 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 12 200 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie 230–240 mm; długość gwintu min 80 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 500 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/V36, z obudową chodnikową V32/V36, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 260–280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 400 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 320–330 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 13 700 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
Łącznik spągnicowy 2xelementowy dolny kpl do łączenia części spągnicowej z odrzwiami z kształtownika V32/V34/V36, obudowa chodnikowa – 400 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L 290–310 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 2 800 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 310–330 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 — 500 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 290–310 mm; długość gwintu min. 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 6 540 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
Złącze kątowo-stropnicowe kute uniwersalne V29/V32/V34/V36 z śrubami hakowymi, z pręta Q 20, gwint M22 L 395–405 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej – 11 880 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36, z obudową chodnikową V32/36, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 8 140 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L 320–340 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 2 160 szt.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903452/01
II.1.2)Główny kod CPV44212380 Części konstrukcji
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212380 Części konstrukcji
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15