Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Servicii de telecomunicații
Număr de referinţă: 21ETF24
II.1.2)Cod CPV principal64200000 Servicii de telecomunicaţii
II.1.4)Descriere succintă:
Servicii de telecomunicații pentru sediul ETF din Torino și personalul ETF care să acopere servicii de internet și de direcționare directă pentru Microsoft Teams (lotul 1) și servicii mobile – voce și date (lotul 2).
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru numărul maxim de loturi: 2
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 2
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Servicii de internet și de direcționare directă pentru Microsoft Teams
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)72400000 Servicii de internet
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
A se vedea adresa furnizată în secțiunea I.3).
Servicii mobile – Voce și date
Lot nr.: 2
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)64212000 Servicii de telefonie mobilă