Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/23/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Áreas de servicio de la Autopista AP-4 Sevilla-Cádiz (Los Palacios, El Fantasma y El Cuadrejón)
Nuorodos numeris: 37-AP4-0101 AS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas09130000 Nafta ir distiliatai
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 38 488 363.99 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi koncesija suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Los Palacios, punto kilométrico 20 + 200
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)45000000 Statybos darbai
El Fantasma, punto kilométrico 42 + 400
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)09130000 Nafta ir distiliatai
El Cuadrejón, punto kilométrico 69 + 500
Pirkimo dalies Nr.: 3