Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Paslaugos - 551745-2020
Lietuva-Vilnius: Ne elektros mašinų remonto ir priežiūros paslaugos
2020/S 224-551745
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vamzdynų ir metalo konstrukcijų remontas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
50531000 Ne elektros mašinų remonto ir priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
AB „Vilniaus šilumos tinklai“ DPS (dinaminė pirkimų sistema) pagrindu įsigis planinius ir neplaninius šilumos tinklų DN iki 1 000, kai terpės slėgis iki 25 bar; maitinimo vandens vamzdynų, kai slėgis ne mažesnis kaip 76 bar ir DN iki 250; garovamzdžių, kai DN iki 350, temperatūra iki t –440 oC, slėgis ne mažesnis 39 bar; pavojingų medžiagų vamzdynų: naftos produktų, kai iki DN400; sieros rūgšties, natrio šarmo, amoniako, kai iki DN150; kondensato vamzdynų, kai iki DN200; techninio vandens tiekimo vamzdynų, kai iki DN400; ir (arba) metalo konstrukcijų (atramų, pakabų, aptarnavimo aikštelių, lipynių, metalinių kolonų, biokuro tiekimo įrenginių metalo konstrukcijų) remontus, kartu su medžiagų, dalių ir armatūros teikimu bei susijusiomis paslaugomis.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 140 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas: