Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
OPRAVY PONORNÝCH KALOVÝCH ČERPADEL NA TRASÁCH METRA
II.1.2)Główny kod CPV50511000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43134100 Pompy zanurzeniowe