Dostawy - 558129-2019
Polska-Katowice: Konstrukcje różne
2019/S 227-558129
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa stropnic stalowych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 285-1)
Numer referencyjny: 701903542
II.1.2)Główny kod CPV
44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Nr zadania 1
(poz.) Nazwa materiału; uzupełnienie; razem szt.
1.1 Stropnica stalowa członowa SCGB-G96-5 rys. 4 L-1 500 mm ilość 20 szt.;
1.2 Stropnica stalowa członowa SCGB-G96 5 rys. 5 L-1 600 mm ilość 50 szt.;
1.3 Klin poprzeczny C500-1246-08 stropnica SCGB ilość 40 szt.;
1.4 Zespół sworznia D500-1245-00 stropnica SCGB ilość 130 szt.
Część nr: 2
Nr zadania 2
2.1 Stropnica uniwersalna górnicza USG KO L-12 000 mm prostka KO bez otworów ilość 768 szt.
Część nr: 3
Nr zadania 3
3.1 Stropnica prosta uniwersalna V-29 L-1 500 mm z otworem fasolowym o dł. 120 mm i średnicy Q42 mm w środku stropnicy bez podkładki ilość 3 892 szt.;
3.2 Stropnica prosta uniwersalna V-32 L-1 200 mm z otworem fasolowym o dł. 120 mm i średnicy Q46 mm w środku stropnicy bez podkładki ilość 2 494 szt.;
3.3 Stropnica prosta uniwersalna V-32 L-1 500 mm z otworem fasolowym o dł. 120 mm i średnicy Q46 mm w środku stropnicy bez podkładki ilość 70 szt.;
3.2 Stropnica prosta uniwersalna V-32 L-2 500 mm z otworem fasolowym o dł. 120 mm i średnicy Q46 mm w środku stropnicy bez podkładki ilość 2 320 szt.
Część nr: 4
Nr zadania nr 4
4.1 Stropnica prosta uniwersalna V-29 L-3 500 mm z otworami i podkładkami ilość 800 szt.;
4.2 Stropnica prosta uniwersalna V-29 L-5 000 mm z otworami i podkładkami ilość 640 szt.