II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa sprzętu i pomocniczych środków strzałowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w trybie przetargu nieograniczonego – nr grupy 246-12.
Nuorodos numeris: 701903524/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas24600000 Sprogstamosios medžiagos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa sprzętu i pomocniczych środków strzałowych – przedmiot zamówienia został podzielony na 13 zadań – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz podział na zadania zgodnie z formularzem ofertowym – zał. nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24600000 Sprogstamosios medžiagos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1.1 puszka strzałowa na materiał wybuchowy 5,00 kg do transportu materiału wybuchowego oraz lontu detonującego – 555 szt.;
1.2 puszka strzałowa na materiał wybuchowy 10 kg do transportu materiału wybuchowego oraz lontu detonującego – 303 szt.;
1.3. puszka strzałowa na materiał wybuchowy 15 kg do transportu materiału wybuchowego oraz lontu detonującego – 121 szt.;
1.4 plecak górniczy na materiał wybuchowy 20 kg do transportu materiału wybuchowego oraz lontu detonującego – 73 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
2.1 otoczka ochronna papierowa Q 36 L-400 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 125 000 szt.;
2.2. otoczka ochronna papierowa Q 40 L-400 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 4 000 szt.;
2.3. otoczka ochronna papierowa Q 63 L-1000 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 1 000 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
3.1. otoczka papierowa wodoodporna specjalna Q 33 L-410 paczka 500 szt. środki pomocnicze strzałowe – 10 000 szt.;
3.2. otoczka ochronna foliowa specjalna Q 36 L-1000 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 53 100 szt.;
3.3. otoczka ochronna foliowa specjalna q 38 L-1000 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 37 000 szt.;
3.4. otoczka ochronna PE Q 52 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 7 000 szt.;
3.5. otoczka ochronna PE Q 63 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 4 000 szt.;
3.6. otoczka ochronna foliowa specjalna Q 65 L-1000 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 39 500 szt.;
3.7. otoczka ochronna foliowa specjalna Q 67 L-1000 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 2 600 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Szybkozłącze przewodu do GZE środki pomocnicze strzałowe – 8 kg.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
5.1. ładownica zapalnikowa Q 80 bezpieczne przenoszenie ZE – 98 000 szt.;
5.2. ładownica zapalnikowa Q 80 z metalowym okuciem i uchem bezpieczne przenoszenie ZE – 251 szt.;
5.3. ładownica zapalnikowa Q 120 bezpieczne przenoszenie ZE – 19 szt.;
5.4. ładownica zapalnikowa Q 120 z metalowym okuciem i uchem bezpieczne przenoszenie ZE – 90 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Nabojnica pneumatyczna NP-2 Q 60 dł. 320 mm z zaworem grzybkowym do ładowania materiału wybuchowego z ręki – 4 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
7.1. przyrząd do łączenia zapalnika z lontem detonującym typ ZL1 Q 24 L-85 komora uzbrojenia 1 otwór 1 – 315 szt.;
7.2. przyrząd do łączenia zapalnika z lontem detonującym typ ZL2 Q 38 L-85 komora uzbrojenia 2 otwór 2 – 710 szt.;
7.3. przyrząd do łączenia zapalnika z lontem detonującym typ ZL2 Q 38 L-105 komora uzbrojenia 2 otwór 2 – 2 300 szt.;
7.4. przyrząd do łączenia zapalnika z lontem detonującym typ ZL2 Q 44 L-85 komora uzbrojenia 2 otwór 2 – 3 500 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Pilot otworu strzałowego ZP-1 Q 59 L-195 wprowadzanie lontu detonującego do otworu strzałowego – 1 130 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
9.1 zapalarka kondensatorowa strzałowa KZS1/045 200 OM 700V 15S środki pomocnicze strzałowe – 28 szt.;
9.2 zapalarka kondensatorowa strzałowa KZS-1/M z blokadą metanometryczną 200 OM 700V 15S zestaw –zapalarka + metanomierz DGW/1/1 z ładowarką + kabel transmisji do sprawdzania zapalarki + kabel transmisji zapalarka metanomierz + wężyk gumowy środki pomocnicze strzałowe – 3 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
10.1 pokrywa z kompletnym zawieszeniem ładownica zapalnikowa Q 80 – 5 szt.;
10.2 pokrywa z kompletnym zawieszeniem ładownica zapalnikowa Q 120 – 5 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
11.1. zawór spustowy grzybkowy b-dr-zsgrz nabojnica pneumatyczna NP-2 – 31 szt.
11.2. moduł z klapą B-DR-MODKL nabojnica pneumatyczna NP-2 – 22 szt.;
11.3. klapa z ośką B-DR-KLZOS nabojnica pneumatyczna NP-2 – 47 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
12.1. przybitka specjalna OT-1 Q 31 L-400 500G (w formie podłużnego naboju strzałowego wypełnionego gliną) środki pomocnicze strzałowe – 364 410 szt.;
12.2. przybitka specjalna OT-2 Q 31 L-380 500G (w formie podłużnego naboju strzałowego wypełnionego gliną) środki pomocnicze strzałowe – 210 800 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
Torba strzałowa brezentowa szer. 28 x 30 x 7,5 cm do przenoszenia narzędzi używanych przez górników strzałowych zgodna z katalogiem antyelektrostatyczna – 930 szt.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903524/01
II.1.2)Główny kod CPV24600000 Materiały wybuchowe
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24600000 Materiały wybuchowe
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13